Budownictwo Usługi

Jakie usługi świadczy architekt?

Uzyskaj pomoc architekta Kraków. Zajrzyj tutaj

Pracownia architektoniczna świadczy rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną zamieszkać w ergonomicznym i wygodnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a następnie aktywnie pilnować przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już egzystujących domów.

Jak wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a zarazem funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające współczesne trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania na wynajem czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też opracować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]