Usługi

Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Szukasz więcej wiadomości o finger food cateringu? Świetnie trafiłeś! Kliknij tu.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest trudna, o ile mamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów oraz następnie własnoręczne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, iż należy zaniechać uczczenia istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne porcje na “raz”

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to usługa kierowana zwłaszcza do firm, jednakże korzystają z niej regularnie także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia organizujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w potrawy w wariancie finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które da się spożyć stojąc i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to porcja na “raz”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, tartoletki warzywne i owocowe czy też koreczki. Ten typ cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, podczas których zależy nam na poznaniu się wszystkich uczestników. Umożliwia on prowadzenie swobodnych pogawędek, a przy tym nie sprowadza kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – jeden stolik dla wszystkich uczestników

Zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka atutów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z ułożeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Dania oraz chłodne i gorące napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to ogromnie wygodne przede wszystkim w małych pomieszczeniach, w których wykorzystanie wystarczającej liczby stołów byłoby niełatwe. Finger food catering od razu powoduje też, iż uroczystość ma mniej poważny, bardziej wyluzowany nastrój. Wypada zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli ekskluzywne obiady, a przy tym zapewnia większą możliwość dopasowania ich do preferencji żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często stanowiło poważną przeszkodę przy organizacji imprez firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]