Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

W tym miejscu uzyskasz więcej informacji o sklepie WooCommerce.

Posiadasz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z użyciem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do większego kręgu nabywców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjęwyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami cyberprzestępców

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowych artykułach albo publikować rozmaite porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]