Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Jesteś zainteresowany dobrą ofertą utrzymania WordPress? Nie zwlekaj! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, stworzony głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się niezmiernie często używanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest stosunkowo szybki, korzysta się z niego aktualnie do projektowania sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną przykrych niespodzianek, dlatego istotną i pomocną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Czemu należy polecić aktualizację WordPressa specjaliście?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najnowszej wersji WordPressa. Raz za razem jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerów bądź zawirusowanie. W dodatku, pomimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Stąd też istotne jest, aby działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną internetową zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizacji WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, tak większych jak i mniejszych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne i nieprzerwane działanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta likwidowanie następstw ataków, wykonanie aktualizacji WordPressa i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też rozmaitego rodzaju monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]