Usługi

Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas m.in. pomieszczeń gospodarczych, poddaszy i garaży. Chciałbyś zatroszczyć się o ład w swoim domu? Sprawdź, kiedy opłaca się zamówić kompleksowe sprzątanie piwnic oraz mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – co wyrzucamy?

Uprzątnięcie zagraconej piwnicy to duże wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zapełniającą pomieszczenie niedziałającą elektronikę, stare przetwory czy sprzęty, ale także zadbać o wywiezienie odpadki do punktu utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla środowiska i podlega karze. Obywatele dużych miejscowości jak np. Kraków nie muszą samodzielnie porządkować domowych piwnic i strychów – funkcjonują tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań. Usługa jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają czasu albo ochoty na segregowanie i pakowanie odpadów – wolą, by czynności te wykonali fachmani. Podmioty zajmujące się sprzątaniem piwnic uporają się z różnymi rodzajami odpadów – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), meblami, jak również odpadami budowlanymi i gruzem.

Ile kosztuje i jak przebiega sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Ekipa firm oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z domu bądź mieszkania, a następnie przetransportować do stosownego składowiska. Przedsiębiorstwa te posiadają flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i szybko radzą sobie z zagraconymi piwnicami i poddaszami. Cena za usługę zależy w większości wypadków od zakresu zrealizowanych prac.