Usługi

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Zleć catering na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne w ostatnim czasie wydarzenia w plenerze i pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w przeróżnych miejscowościach w Polsce mają miejsce sympozja, bankiety albo benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – niezastąpiony na istotnych galach

Zabukowałeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz warto zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, trunków oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że na czas ważnych gal nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i myśleć, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Ważna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia na pewno będą też zadowoleni, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem zlecenia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi wyśmienite dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju eventów, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali oferty zasugeruje ona, które potrawy, napoje i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]