Logistyka i spedycja Usługi

Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – chroń samochód przed osobami niepowołanymi

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.