Usługi

Planujesz remont? Sprawdź ofertę wypożyczalni elektronarzędzi

Narzędzia elektryczne mogą znacznie ułatwić nam życie. Przydają się zarówno fachowcom, jak i okazjonalnym użytkownikom, którzy wykorzystują ich w czasie niedużych prac naprawczych lub remontowych, a także majsterkowania dla przyjemności. Niestety, ceny elektronarzędzi często uniemożliwiają ich kupno. O ile wkrętarka albo wiertarka nie jest wciąż dużym obciążeniem dla kieszeni, to cena przecinarki do ceramiki czy młota zwykle jest zaporowa. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem okaże się skorzystanie z usług świadczonych przez wypożyczalnię elektronarzędzi.

Wypożyczalnia narzędzi – sprzęt budowlany i ogrodowy

Wypożyczalnia narzędzi ma w swojej ofercie zwłaszcza te sprzęty, których zakup łączy się z dużymi kosztami. Jej klienci mogą wypożyczyć między innymi wszelkiego rodzaju młoty niezastąpione podczas robót wyburzeniowych i skuwaniu starej glazury, osuszacze powietrza pomocne przy odnawianiu zawilgoconych pomieszczeń lub remontach zalanych budynków, jak również szlifierki, pilarki i przecinarki do gipsu. Szlifierki są szczególnie istotnym elementem wyposażenia w trakcie rozstawiania ścian z karton-gipsu bądź remontu łazienki lub kuchni.

Czemu opłaca się korzystać z wypożyczalni elektronarzędzi?

Oferta wypożyczalni narzędzi jest skierowana do różnych odbiorców. Z jej usług mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, którzy planują remont lub przebudowę domu, jak i firmy rzadko realizujące zlecenia wymagające wykorzystania danego narzędzia. Jeżeli do przeprowadzenia którejś pracy będzie ono potrzebne, pomoże nam wypożyczalnia. Cena wypożyczenia elektronarzędzia to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych za 24h – zatem naprawdę niedużo w porównaniu z kilkoma lub kilkunastoma tysiącami, które należałoby zapłacić kupując urządzenie na własność.