Usługi

Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Zamów catering świąteczny Katowice.

Ostatnie tygodnie roku to okres, który spędzamy najczęściej z najbliższymi, jednakże spotkania świąteczne urządzane są także w firmach. Nieraz pracownicy firmy przygotowują je swoimi siłami, przynosząc własnoręcznie przygotowane potrawy, jednak w dużych zakładach pracy ten sposób działania często nie jest skuteczny. By zatem pomóc sobie zadaniu przygotowania firmowych obiadów wigilijnych, tych mniejszych, jak i tych na dziesiątki osób, zalecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Żurek, dania rybne, pierogi z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Bez wątpienia na wigilijnym stole powinno zostać postawionych jak najwięcej rodzimych świątecznych smakołyków. To przede wszystkim ryby, jak chrupki filet z karpia bądź pstrąga oraz staropolskie zupy – obligatoryjnie barszcz czerwony i żurek, a w niektórych regionach również zupa grzybowa. Nie może zabraknąć też uszek z kapustą i grzybami, które najczęściej spożywane są razem z wymienionym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby pełna bez zakąsek na chłodno, przykładowo bez sałatki warzywnej bądź śledzia z borowikami. Wypada również zadbać o smakowity akcent na koniec spotkania. Na stół świąteczny polecamy makowiec, kutię z miodem bądź puszysty sernik.

Catering świąteczny w firmie – porozmawiaj z załogą o menu

Za organizację Wigilii w firmie należy wziąć się z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Musisz ustalić dzień wydarzenia oraz zestawić go z harmonogramem urlopów pracowników. Pozwala to dokładniej ustalić potencjalną liczbę gości uroczystości, a ostatecznie pomoże zamówić trafną liczbę porcji. W dobrym tonie jest skonsultować z załogą menu i wespół wybrać te propozycje z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim pasują. Istotne jest też to, żeby ustalić czy któryś z zatrudnionych może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w wypiekach, albo są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych osób trzeba zamówić potrawy zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne przyjmują zamówienia przez większą cześć grudnia, jednak nie należy zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]