Usługi

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dowiedz się więcej o opiece nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, które należy zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]