Promocja Usługi

Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Znajdź fachowców, którzy sporządzą wirtualny spacer Krynica Zdrój

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy czy też nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]