Usługi

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Chcesz poznać więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie? Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego pojemność i odległość od kościoła

Poszukując miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy dekoracja stołów, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z małopolski

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Wesele można wyprawić również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli 40 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]