Promocja Usługi

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Panoramy sferyczne wnętrza firmy – zleć przygotowanie specjaliście.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie popularna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy zakładów pracy. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale też napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje doznanie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności manipulacja nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to bardzo dobra metoda na reklamę własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają bardzo duże możliwości zaprezentowania pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hostelu albo biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna i pomaga dokładnie poznać konkretne miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii można zrealizować na własną rękę, jednak do celów biznesowych powinno się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję wykonania wysokiej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]