Logistyka i spedycja Usługi

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Zainteresowany Kraków lotnisko parking? Kliknij tutaj.

Wygoda, sposobność przybycia także w bardzo oddalone miejsca świata i szybkość – to najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, więc w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niesłychanie przydatne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]