Usługi

Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Pragniesz poznać więcej szczegółów o cateringu na wesela? Wejdź na lastrada.pl.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzciny bądź komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nieraz ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować jadłospisu, a potem przygotować i podać posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie może trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyśmienite posiłki, które oczaruje gości

Organizacja wesela to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na weselu powinien mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoły będą cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, managerów i kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesela – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi normami, zarówno w sferze zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, deserów i trunków dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie złożyć menu z sugerowanych dań. Należy jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i często na życzenie klienta są gotowe przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]