Logistyka i spedycja Usługi

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Na pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]