Logistyka i spedycja Usługi

Wygodny transport busem do Holandii

Dzisiaj jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii stanowią Polacy. Jeśli wierzyć statystykom, w Niderlandach przebywa już ponad 250 tyś. naszych rodaków. Tak duża liczba holenderskiej Polonii sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi przewozowe do tego kraju. Osoby planujące wyjazd do państwa słynnego z wiatraków i kanałów dysponują na szczęście wieloma opcjami. Jak zatem można dotrzeć z Polski do Holandii? Która z metod będzie najwygodniejsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Metod na to, aby udać się w podróż do Holandii jest wiele. Najszybszy z nich to z całą pewności samolot. Loty do Niderlandów odbywają się każdego dnia z wielu dużych i małych portów – m.in. z Wrocławia, Katowic, Warszawy, Lublina, Modlina oraz Gdańska. O wiele dłuższa jest lista miejscowości, z jakich odjeżdżają autokary rejsowe do Niderlandów. Te opcje posiadają jednakże kilka minusów. Najważniejszy z nich to fakt, że połączenia kończą się tylko w wyznaczonych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji musimy zaś dotrzeć na własną rękę.

Komfortowy bus do Holandii

Aby ustrzec się takich komplikacji, należy skorzystać z transportu busem. To rozwiązanie ma sporo atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w opcji door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus podjeżdża po pasażera we umówione miejsce i zawozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest także to, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. bezprzewodowy internet, odtwarzacze filmów, klimatyzację, ogrzewanie postojowe, a także wygodne fotele i dużo miejsca na nogi.