Meblarstwo Usługi

Wyposażenie gabinetów medycznych – meble ze stali nierdzewnej

W gabinetach lekarskich czy też kosmetycznych, fabrykach przetwarzających żywność i w kuchniach niezwykle ważne jest utrzymanie maksymalnego porządku. To wymusza nie tylko wdrożenia restrykcyjnych procedur oraz użycia preparatów odkażających, ale też właściwego wyposażenia. Meble oraz narzędzia użytkowane w takich miejscach nie powinny pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna zapewniać szybkie i dokładne mycie oraz odkażanie. tym samym w miejscach, gdzie najważniejsza jest czystość, zaleca się używać mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – stojaki, stoły, okapy

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często używane w profesjonalnych kuchniach, zakładach przetwórstwa spożywczego oraz piekarniach. W zapleczach kuchennych lokali gastronomicznych bądź stołówek stosuje się między innymi blaty,regały do magazynowania produktów i stoły. Oprócz tego należy napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego rodzaju stojakach używanych do wyrastania pieczywa. Optymalne wykorzystanie pomieszczenia zagwarantują meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dzięki nim uda się urządzić ergonomiczną kuchnię także na stosunkowo niedużej przestrzeni.

Meble ze stali nierdzewnej dla medycyny

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia również wymogi salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu szczególne znaczenie mają regały i stoły umożliwiające sterylne składowanie narzędzi oraz preparatów używanych w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane względem wyposażenia wykorzystywanego w gabinetach lekarskich – pozwalają na utrzymanie jałowości otoczenia, są mocne i schludne.