Promocja Usługi

Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Na https://www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać ze wsparcia rekomendowanego fotografa Google Wieliczka

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]