Wszystko o zdrowiu

Badania operatorów

Na www.bielskobadania.pl dowiesz się, kto oferuje badania operatorów Bielsko.

Są potrzebne do tego, by stwierdzić, czy dany człowiek może podjąć pracę jako operator widlaka oraz innego pojazdu. Mimo, że część badanych się ich obawia, kiedy nie mamy schorzeń psychicznych, ich zaliczenie nie powinno przyprawić nam jakichkolwiek problemów. Jak zatem przebiegają badania operatorów urządzeń? Na co powinniśmy się przygotować?

Badania operatorów – formularz

W pierwszej części testu kandydat wypełnia przygotowany przez specjalistę formularz. Ma w nim rozwiązać zadania związane z zachowaniem w różnych, najczęściej problematycznych sytuacjach. Po sprawdzeniu formularza kandydataubiegającego się o uprawnienia, prowadzący będzie miał możliwość stwierdzić, jak dobrze radzi sobie ze stresem oraz zbadać jego sprawność intelektualną i zdolności interpersonalne. Zawartość kwestionariuszy zależy od zawodu starającego się o uprawnienia. Pierwsza część badania operatorów zwykle wywołuje duży niepokój, jednak jej zaliczenie nie jest problemem.

Badania operatorów na aparatach

Kolejny etap badania operatorów wymaga wykorzystania specjalnie opracowanych urządzeń. Poszczególne testy sprawdzają takie cechy jak prędkość reagowania lub podejmowanie decyzji w ekstremalnych przypadkach. Powinniśmy pamiętać, że niekiedy ten element badań może nie być przeprowadzony. Tak się stanie, jeśli badany w rozmowie nie będzie krył gorszego nastroju albo test udowodni, iż przed odwiedzeniem przychodni wypił napój wyskokowy. Zaplanowane działanie może być wtedy odłożone na inny termin lub – gdy przyczyną jest spożycie alkoholu – także odwołane.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]