Vitberg opinie, Vitberg
Wszystko o zdrowiu

Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skoncentrować się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]