Wszystko o zdrowiu

Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Zobacz jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Pełny zestaw składa się z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie sprawdzane przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]