Wszystko o zdrowiu

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Na http://bit.ly/2EKya8C uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]