Wszystko o zdrowiu

Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii 25 lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie kraju, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Średnio c 4 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]