Wszystko o zdrowiu

Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Skieruj się na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/, aby odnaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]