Vitberg, Vitberg opinie
Wszystko o zdrowiu

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]