Wszystko o zdrowiu

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]