Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Tu uzyskasz więcej informacji o pracy psychologa w UK.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować cały szereg problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339