Wszystko o zdrowiu

Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na http://bit.ly/2QEVvd0

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Z pomocą tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]