Wszystko o zdrowiu

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie zajrzyj tu

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, montowni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]