Wszystko o zdrowiu

Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na youtube.com

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, bolące biodro czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]