Ciekawostki i porady Podróżowanie Zagadnienia związane ze stronami www

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Uzyskaj więcej informacji o atrakcjach w Małopolsce na visitmalopolska.pl.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, toteż nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w zalewie wiadomości o godnych zobaczenia atrakcjach oraz zbliżających się wydarzeniach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o interesujących miejscach w Małopolsce?

By przedstawić przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale także o wystawach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej zauważą mapkę, na której prędko odnajdą motele, hotele i schroniska, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i galerie zlokalizowane w różnych punktach województwa. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Dodatkowo dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. atrakcje narciarskie, piękno parków narodowych i krajobrazowych oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce z myślą o cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i pozostałych tatrzańskich miejscowości. Ciekawostki zawarte na portalu dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku włoskim, niemieckim, francuskim oraz słowackim. Niezwykle wartościowy dla cudzoziemców może być też dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze słowa i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wczasów w Polsce. podróżnicy z zagranicy znajdą tu indeks ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego